Anime Music Video Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Anime Music Video Zone

Polskie Forum o tematyce amv.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 dżwięk surround a rendering

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

dżwięk surround a rendering Empty
PisanieTemat: dżwięk surround a rendering   dżwięk surround a rendering Icon_minitimeSob Sie 02, 2014 10:30 pm

Hejos, chciałbym znaleźć odpowiednie ustawienia do vegasa żeby dźwięk (w formacie .flac) nie stracił na jakości przy renderingu ( chodzi mi głównie o efekt surround- takie tam przejścia dżwięku w słuchawkach od lewej do prawej itp.) i żeby na tym sama jakość video nie ucierpiała.Pomożecie? Wydaje mi się to fajną opcją do teaser'ów bądź ogólnie pod asmv (epic)
Powrót do góry Go down
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

dżwięk surround a rendering Empty
PisanieTemat: Re: dżwięk surround a rendering   dżwięk surround a rendering Icon_minitimeNie Sie 03, 2014 7:36 am

Cóż tak na prawdę nie ma konkretnych ustawień pod tego typu format ^^ (chodzi mi o format dzwieku) każdy komputer jest inny i będzie nieco inaczej przechwytywał dzwięki. Musisz popróbować na zasadzie prób i błędów. Prędzej czy później trafisz na swoje upragnione ustawienie Wink.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
MagdAnime
Kapitan Modów
Kapitan Modów
MagdAnime


Liczba postów : 57
Join date : 27/10/2013
Age : 27
Skąd : Kraina Tysiąca Jezior
Warny : 0

dżwięk surround a rendering Empty
PisanieTemat: Re: dżwięk surround a rendering   dżwięk surround a rendering Icon_minitimePon Sie 04, 2014 12:14 pm

Nie wiem jak to jest z tym rozszerzeniem, ale czy chodzi ci o coś takiego:
?

Jeśli nie można dodawać tutków innych osób spoza Polski itp. to przepraszam za moją niewiedzę.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/magdanime
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

dżwięk surround a rendering Empty
PisanieTemat: Re: dżwięk surround a rendering   dżwięk surround a rendering Icon_minitimePon Sie 04, 2014 12:41 pm

Seven napisał:
Cóż tak na prawdę nie ma konkretnych ustawień pod tego typu format ^^ (chodzi mi o format dzwieku) każdy komputer jest inny i będzie nieco inaczej przechwytywał dzwięki. Musisz popróbować na zasadzie prób i błędów. Prędzej czy później trafisz na swoje upragnione ustawienie Wink.
Mam wrażenie że już to kiedyś pisałeś tylko dodałeś od siebie nawiasy ^_^

MagdAnime napisał:
Nie wiem jak to jest z tym rozszerzeniem, ale czy chodzi ci o coś takiego:
>link<?
W sumie to nawet dobra alternatywa do tego co chciałem zrobić,może nawet ciekawy efekt uda się wykaraskać na ścieżce z podkładem muzycznym - dużo zabawy z ustawieniami ale to i tak lepsza opcja od tej co Seven zaproponował (^_-)

MagdAnime napisał:
Jeśli nie można dodawać tutków innych osób spoza Polski itp. to przepraszam za moją niewiedzę
Mi tam to nie przeszkadza dopóki te tutki nie będą po niemiecku, ostatnio oglądałem tutka po hiszpańsku (koleś tak szybko nawijał że to poezja) to jeszcze ujdzie Smile
tak btw. to czy aby moderator nie powinien takich rzeczy wiedzieć?regulamin się kłania xD
Powrót do góry Go down
MagdAnime
Kapitan Modów
Kapitan Modów
MagdAnime


Liczba postów : 57
Join date : 27/10/2013
Age : 27
Skąd : Kraina Tysiąca Jezior
Warny : 0

dżwięk surround a rendering Empty
PisanieTemat: Re: dżwięk surround a rendering   dżwięk surround a rendering Icon_minitimePon Sie 04, 2014 1:58 pm

Mi tam to nie przeszkadza dopóki te tutki nie będą po niemiecku, ostatnio oglądałem tutka po hiszpańsku (koleś tak szybko nawijał że to poezja) to jeszcze ujdzie Smile tak btw. to czy aby moderator nie powinien takich rzeczy wiedzieć?regulamin się kłania xD napisał:

Może i masz rację ale jak go się rok temu czytało to się niektórych rzeczy nie pamięta :p. Po za tym popełnianie błędów rzecz ludzka, wybaczanie już nie zawsze. A, że nikomu to krzywdy nie wyrządziło to znaczy, że aż tak źle (chyba?) nie jest.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/magdanime
Sponsored content





dżwięk surround a rendering Empty
PisanieTemat: Re: dżwięk surround a rendering   dżwięk surround a rendering Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
dżwięk surround a rendering
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rendering - format zapisywania
» Rendering - Super jakość , a mała waga :D

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anime Music Video Zone :: Strefa Informacyjna :: Pomoc-
Skocz do: