Anime Music Video Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Anime Music Video Zone

Polskie Forum o tematyce amv.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dzień dobry.

Go down 
+2
Mikuu
komarioza
6 posters
AutorWiadomość
komarioza
Member
Member
komarioza


Liczba postów : 19
Join date : 28/10/2013
Skąd : Soul Society

Dzień dobry. Empty
PisanieTemat: Dzień dobry.   Dzień dobry. Icon_minitimeWto Paź 29, 2013 2:02 pm

Tak więc przez to, że podpisałem cyrograf z diabłem to muszę tu zostać i nawet zamierzam napisać na tym forum coś od czasu do czasu. Oczywiście kulturalnie byłoby się najpierw przedstawić, a jak wszyscy wiemy kultura w internecie jest nagminnie przestrzegana, tak więc i ja nie mogę zostać w tyle. Otóż...

Komarioza, Komar, Gimbus lub po prostu Bartek - egoistyczny, arogancki, paskudny troll. Nie zna się na tej całej poprawności politycznej, ale nawet czasem czyta regulaminy forum, więc nie ma wstydu. Lubi pisać o sobie w trzeciej osobie(nikt nie wie dlaczego), w swoich AMV zawsze stara się być kreatywny i pomysłowy, lecz to i tak nic nie daje, bo kończy się na edytowaniu z naruto. Jego fetyszem są szejki(muszą być dobre!), lubi edytować ze sporą ilością efektów(kolejny wannabe sonyboy :/ ) lecz z umiarem, bo jednak dobrze jest czasem widzieć sceny na ekranie. Ostatnio edytuje tylko w after effects'ie(tak, to ten program dla szpanerów) i jara się typografią. Myśli, że jego AMV są najlepsze na świecie(nie są!) a w tym przekonaniu utrzymują go amv-makerscy przyjaciele, tzw. muminy... lub broski, jak kto woli. Uwielbia słuchać muzyki i mimo, że jest otwarty na gatunki muzyczne to rock, hard rock, metal, screamo i post-hardcore to jest to co w jego duszy gra(tak naprawdę te wszystkie dziwne podgatunki podgatunków rozpoznaje piąte przez dziesiąte, a tych fraz nauczył się na wikipedii. Dla niego wszystko to jest po prostu rock & roll) Wstydzi się przed znajomymi tego, że lubi te wszystkie emo zespoły typu black veil brides(google it!). No i tak, lubi wtrącać do naszej wspaniałej polszczyzny różne frazy z Angielskiego, co sam uważa za lamerskie, ale jakimś cudem nie może przestać. Damn. Nie zna się na tej całej polityce, ale wszyscy wiemy, że brzoza nie znalazła się "tam" bez powodu(to był z4m4C#) Potrafi się śmiać ze wszystkiego i ma bardzo duży dystans do świata i do siebie(tą cechę ceni też w innych) Zawsze stara się być zabawny co mu nigdy nie wychodzi. Jego żarty są suche, a śmieją się z nich tylko on sam i Masti(lecz ojciec dyrektor Masti tylko z grzeczności) Poza tym to obrzydliwy lewak, a to o CZYMŚ świadczy Razz

Tak więc jeśli ktoś tu dotrwał to teraz mogę napisać coś o tym co wszyscy lubimy czyli o amv Wink
Otóż, AMV robię oczywiście dla pieniędzy, suby=kasa=sportowe auta, markowe ciuchy i seksowne laski. A jak wszyscy wiemy są ta najwyższe cele do których dąży człowiek.
To oczywiście jest ściema, a AMV jest po prostu moją pasją i świetnie się bawię robiąc je Smile(chociaż oczywiście jeżeli jesteś zainteresowany/na w zostaniu trybikiem do robienia hajsu to możesz zasubskrybować mój kanał!) Sam edytorem jestem od prawie dwóch lat i zawsze mam masę pomysłów tylko że... najczęściej jestem zbytnim leniem by je wszystkie zrealizować. Ał.

Tak więc na tym zakończę pisanie nieczytanego tekstu i mogę przejść do grania w X czy Y. Mam nadzieję, że utworzymy piękne koło wzajemnej adoracji RazzNie, nie oddam wam 5 minut straconego życia na czytanie tego Tylko żartuję, tak naprawdę jeśli ktoś dotrwał do końca tego dziwnego posta to jest mi bardzo miło :)Mimo, że nie mam zbyt wielkiego stażu w udzielaniu się na forach, to na pewno się jeszcze odezwę. Pozdro szejset, yolo, swag, peace yo.. lub po prostu до свидания Very Happy

PS: Pozdrawiam Cię mamo!
PS2: Moim skrytym marzeniem jest zostanie mistrzem pokemon.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/komarioza
Mikuu
Member
Member
Mikuu


Liczba postów : 38
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : się znamy ?

Dzień dobry. Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry.   Dzień dobry. Icon_minitimeWto Paź 29, 2013 2:45 pm

Hmmm Moje rozumowanie posta jak i osoby która go napisała...
Kocham cie gościu haha
Nie no przedstawiłeś się przepięknie, zapewne ja będę kolejna osoba prócz cb, która będzie się śmiała z twoich suchych żartów xD.
Miło cie poznać jest nam a raczej mi (dajmy się wypisać innym osobom xD) miło, że mamy kolejną wesołą i otwartą osobę w naszych skromnych progach xx
Powodzenia ci życzę i dużo Subów, a w tym sportowe auta, pieniądze i lassski Very Happy
Powrót do góry Go down
alone11ful
AMV Zone Studio Member
AMV Zone Studio Member



Liczba postów : 45
Join date : 29/10/2013
Age : 28
Skąd : Legionowo
Warny : 0

Dzień dobry. Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry.   Dzień dobry. Icon_minitimeWto Paź 29, 2013 4:04 pm

No Żeś Dowalił teraz posta HAHAHA ;-) Jesteś naprawdę zarąbistym edytorem i lubię oglądać twoje amv ;-)Cool 
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCd-xjUCrNa0-czGHAsgnjBg
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

Dzień dobry. Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry.   Dzień dobry. Icon_minitimeWto Paź 29, 2013 5:05 pm

Powiem ci szczerze że:
Spoiler:

Witaj na forum i powodzenia w dążeniu do doskonałości, bogactwa, pieniędzy, pięknych pań i oczywiście zniszczenia nas tu wszystkich swoimi amv ^^.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
Kasiek.
Kobieta
Kobieta
Kasiek.


Liczba postów : 57
Join date : 23/10/2013
Age : 27
Skąd : Żary

Dzień dobry. Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry.   Dzień dobry. Icon_minitimeWto Paź 29, 2013 7:51 pm

Witam Cię serdecznie na forum. ^^
Bardzo lubie oglądać Twoje amv i myślę, że jesteś super edytorem. ;DD
Pozdrawiam, muuuach ;*

Ps. Ja też chce zostać mistrzem pokemon.
Powrót do góry Go down
http://www.youtube.pl/kasiaaxd96
MastiDone
Member
Member
MastiDone


Liczba postów : 30
Join date : 22/10/2013

Dzień dobry. Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry.   Dzień dobry. Icon_minitimeCzw Lis 07, 2013 12:18 am

Hahahahahahaha...nie ._. Wymiatasz jak zwykle brah ;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dzień dobry. Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry.   Dzień dobry. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dzień dobry.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dzień Kobiet <3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anime Music Video Zone :: Strefa Informacyjna :: Przedstaw się-
Skocz do: