Anime Music Video Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Anime Music Video Zone

Polskie Forum o tematyce amv.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rise of the Shadow

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimePon Lut 10, 2014 11:06 am

Witajcie Wink. Forum ostatnio świeci pustkami ale postaram się to niedługo zmienić. Otwieram nowy konkurs który otworzy jednemu z was bramę do rangi Esper. Wyjaśnię teraz na czym będzie polegać konkurs. Tworzymy Trailer/ASMV w którym tematem przewodnim są Strach/Rozpacz/Gniew/Zatracenie/Brak Ducha i Woli Walki innymi słowy Trailer/ASMV ukazujący upadek dobrych a epicki i niesamowity powrót lub ukazanie się tych złych Smile. Konkurs nie dzieli się na rundy, nie zbieramy również osób aby zacząć konkurs, po prostu wrzucacie swoją pracę w tagu [.youtube.][./youtube.] (Bez Kropek) i ewentualnie dopisujecie coś od siebie.

Zasady
1. Trailer lub ASMV (Anime Story Music Video)
2. HD 16:9
3. Muzyka Epicka lub dowolna piosenka zawierająca jej elementy.
4. Anime Dowolne
5. Minimum 30 sec
*6. Jeśli praca będzie zawierała Czarne paski u góry i u dołu to praca będzie miała większe szanse gdyż będzie czuć się kinowy klimat (innymi słowy praca bez wyłączonego main aspect ratio'na)

Nagrody
1. Ranga Esper + 200 Punktów AMV
*1. Ranga Animator + 200 Punktów AMV + Odznaka
2. Ranga Animator + 100 Punktów AMV
3. Ranga Animator + 50 Punktów AMV
4. 40 Punktów AMV
5. 30 Puntków AMV

* - Wyjście Opcjonalne
W przypadku jeśli 1 miejsce zajmie osoba nie posiadająca rangi animator otrzyma on/ona rangę która przed chwila wspomniałem + Odznakę.

Nie musicie się zapisywać, tak jak wspomniałem jeśli chcecie wziąc udział bierzcie się do pracy i gotową prace wrzucajcie tutaj. PRACA MUSI BYĆ NOWA!!!
DEADLINE: ???

Powodzenia!


Ostatnio zmieniony przez Seven dnia Czw Lut 27, 2014 11:25 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimePon Lut 10, 2014 10:03 pm

Jak dla mnie 30 sekundowe asmv nie powinno być zestawiane z pełnymi produkcjami,nawet jeśli, to 200 punktów to zdecydowanie za dużo (zakładając,że zgłosi się jedna osoba z 30-sekundowym klipem ^-^  gdzie w poprzednim konkursie trzeba było zrobić kilka klipów)

Mimo to,pomysł na rozruszenie forum jest dobry aczkolwiek ja nie wezmę w tym udziału z braku weny do dalszej pracy nad projektem który zacząłem jeszcze w tamtym roku xD

Swoją drogą Seven,moglibyście odkodować pomarańczowy kolor na stronce i zamienić go na inny bo zlewa się on z szarym tłem,chyba że to jest forma motywacji,żeby animatorzy zawalczyli o range espera (^_-)

Btw.
Powodzenia wszystkim uczestnikom Smile
Powrót do góry Go down
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimeSro Lut 12, 2014 1:16 pm

sato napisał:
Jak dla mnie 30 sekundowe asmv nie powinno być zestawiane z pełnymi produkcjami,nawet jeśli, to 200 punktów to zdecydowanie za dużo (zakładając,że zgłosi się jedna osoba z 30-sekundowym klipem ^-^  gdzie w poprzednim konkursie trzeba było zrobić kilka klipów)

Mimo to,pomysł na rozruszenie forum jest dobry aczkolwiek ja nie wezmę w tym udziału z braku weny do dalszej pracy nad projektem który zacząłem jeszcze w tamtym roku xD

Swoją drogą Seven,moglibyście odkodować pomarańczowy kolor na stronce i zamienić go na inny bo zlewa się on z szarym tłem,chyba że to jest forma motywacji,żeby animatorzy zawalczyli o range espera (^_-)

30 Sekund to jest na prawdę minimum i wątpie żeby ktokolwiek robił trailer czy asmv trwające tyle chyba że nie ma weny jak ty bądź pomysłu ^^. Taka praca będzie miała mniejsze szanse ale przy dobrym wykonaniu może konkurować nawet z tymi dłuższymi. Forum trzeba rozruszać tylko problem jest w tym że ekipa z którą pracuję nic tutaj nie robi ;/... ale to już moja sprawa i się tym oczywiście zajmę, ponad to nie długo wystawie wszelkie informacje w którym opisze sposób działania i będzie to praca dla chętnych którzy oczywiście będą wynagrodzeni.

Co do koloru... postaram się go nieco przyciemnić ewentualnie zmienię na inny. Pozdro Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
DanielAF
Member
Member
DanielAF


Liczba postów : 31
Join date : 11/01/2014
Age : 26
Skąd : Szczecin

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimeSro Lut 12, 2014 2:16 pm

To co nic nie piszesz ja jestem zawsze pełen energi i chęci Very Happy ogarnij GG i pisz co potrzeba XD
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCwaxhWI1cXbh33kJmEkjNdw
mrsongo123
Animator
Animator
mrsongo123


Liczba postów : 56
Join date : 09/11/2013
Age : 28
Skąd : Bielsko-Biała

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimeNie Lut 16, 2014 6:18 pm

Powodzenia x)


Ostatnio zmieniony przez mrsongo123 dnia Czw Lut 20, 2014 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/mrsongo123
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimeCzw Lut 20, 2014 4:29 pm

Ze względu na troche słabe zainteresowanie tematem deadline zostaje zmieniony na bliżej nie określony.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
mrsongo123
Animator
Animator
mrsongo123


Liczba postów : 56
Join date : 09/11/2013
Age : 28
Skąd : Bielsko-Biała

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimeCzw Lut 20, 2014 10:53 pm

Bezsens stary... Robisz deadline a potem zmieniasz go. Mowisz ze nie ma byc zgloszen tylko checi a potem cofasz to XD

W sumie to foch i cofam kandydature xd nie chce mi sie czekac tyle ^^ powodzenia x)
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/mrsongo123
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimeCzw Lut 20, 2014 11:20 pm

mrsongo123 napisał:
Bezsens stary... Robisz deadline a potem zmieniasz go. Mowisz ze nie ma byc zgloszen tylko checi a potem cofasz to XD

W sumie to foch i cofam kandydature xd nie chce mi sie czekac tyle ^^ powodzenia x)

Bezsensem byłoby gdybyś tylko ty zgarnął nagrodę. Nie zrobiłem tego żeby ci dopiec tylko żeby konkurs miał jakiś uczestników. Jesteś jedyny więc trzeba poczekać na innych. Pracę już zgłosiłeś ale nikt nie powiedział że nie możesz zrobić jej lepszej. Dopóki nie odda pracy przynajmniej 5 osób to nie masz co się martwić o deadline.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimePią Lut 21, 2014 7:59 pm

Jeśli są jakieś nieporozumienia między waszą dwójką to proponuje jakieś battle na amv żeby rozstrzygnąć spór (^_-)
Powrót do góry Go down
mrsongo123
Animator
Animator
mrsongo123


Liczba postów : 56
Join date : 09/11/2013
Age : 28
Skąd : Bielsko-Biała

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimePią Lut 21, 2014 10:05 pm

Nie mam zamiaru... Ale piszac ze jest tylko dla ochotnikow a potem nagle zmieniajac deadline mowiac jednoczesnie ze czekamy na 5 prac jest smieszne... po prostu smieszne. Sa latwe i trudne do zdobycia pts i rangi. Moja dziedzina... nikt sie zglosil tylko ja to sa to tzw "easy pts". Tyle w temacie. Powodzenia w wyczekiwaniu na 5 prac.. praca przez mnie wykonana zostaje wycofana x) Zostanie na battle vs Saito Very Happy
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/mrsongo123
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimeSob Lut 22, 2014 7:59 am

mrsongo123 napisał:
Nie mam zamiaru... Ale piszac ze jest tylko dla ochotnikow a potem nagle zmieniajac deadline mowiac jednoczesnie ze czekamy na 5 prac jest smieszne... po prostu smieszne. Sa latwe i trudne do zdobycia pts i rangi. Moja dziedzina... nikt sie zglosil tylko ja to sa to tzw "easy pts". Tyle w temacie. Powodzenia w wyczekiwaniu na 5 prac.. praca przez mnie wykonana zostaje wycofana x) Zostanie na battle vs Saito Very Happy

Wytłumacz mi jaki widzisz sens w zdobywaniu rang w sposób łatwy? Range powinno zdobywać się ciężką pracą a nie na skróty, skoro nie odpowiada ci taki stan rzeczy to spoko nikt cię nie zmusza do brania udziału w konkursie a skoro musisz zachowywać się jak dziecko któremu mama nie dała lizaka tylko cukierka to już tylko i wyłącznie twoje widzimisię. Zastanów się dobrze nad kolejną odpowiedzią bo jak wcześniej napisałem to "Ze względu na trochę słabe zainteresowanie tematem deadline zostaje zmieniony na bliżej nie określony." A co za tym idzie deadline zmieniłem nie na twoją szkodę tylko dla dobra innych.... może ktoś aktualnie nie mógł wykonać pracy bo ma problemy? Szkolne, Rodzinne, Komputerowe? nigdy nic nie wiadomo, dobrze przemyśl wszystkie możliwe przyczyny i działaj w zgodzie z innymi, nie dbaj tylko o własne dupsko bo to do niczego cię nie zaprowadzi. Jeśli czujesz się urażony trudno, życie zawsze daje kopa w dupę a ty jedynie dostałeś pstryczka w nos. Moje pytanie w twoją stronę jest następujące: Pomyślałem też trochę nad twoją wypowiedzią i wiem że czujesz się nie fair ale jak pisałem wyżej zrobiłem to dla dobra wszystkich ale mam w planach podać już określony deadline.... jeśli nikt do tego czasu się nie zgłosi dostaniesz swoje 1 miejsce z nową rangą więc Praca którą wystawiłeś jest nadal aktualna na konkurs czy definitywnie ją odwołujesz z konkursu? Dzięki i Pozdrawiam Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 11:24 am

Konkurs zamykam do odwołania.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
Sponsored content





Rise of the Shadow Empty
PisanieTemat: Re: Rise of the Shadow   Rise of the Shadow Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rise of the Shadow
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anime Music Video Zone :: Strefa Informacyjna :: Konkursy-
Skocz do: