Anime Music Video Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Anime Music Video Zone

Polskie Forum o tematyce amv.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Guess who's back? :)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

Guess who's back? :) Empty
PisanieTemat: Guess who's back? :)   Guess who's back? :) Icon_minitimePon Wrz 07, 2015 8:21 pm

Hejos, zakładam tutaj temat, ponieważ mam w tym swój interes, ale to potem Smile Wnioskując po dziale, muszę się przedstawić. Rozpisywać się zbytnio nie będę cóż, Jestem Piotrek, mam 20 lat, w anime nie siedzę już od roku - zeszłoroczny sezon letni zniesmaczył mnie do tego stopnia, że przestałem siedzieć w temacie. Może to z racji tego, że nie mają już nic do zaoferowania poza ecchi, które mnie nie jarają. Mam zamiar w przyszłości nadrobić Jojo, które jest jednym z lepszych tworów ostatnich lat. Obecnie oglądam Naruto i DB Super (Naruto oglądam z sentymentu, a DB tylko dlatego, iż tłumaczę napisy do tej serii, do Naruto z resztą też) Tu jest mój MAL, jakby kto preferował Myślę, że z ważniejszych rzeczy to tyle Razz Przejdę teraz do meritum sprawy: Mam zamiar zrobić podejście pod AMV, a jak wiadomo, jak jest rywal to jest większa motywacja Smile A więc chciałbym zorganizować jakiś pojedynek 1 na 1, albo nawet 2 na 2 - mniej roboty będzie Razz Moja propozycja pojedynku to:
Typ: ASMV
Muzyka: dowolna, aczkolwiek ja preferuję epicką
Długość: powyżej 2:30
Deadline: mam dość ograniczony czas, więc deadline będzie dość długi, dlatego zawczasu szukam przeciwnika
Ktoś chętny? Smile
Żeby oszacować umiejętności ( bo nie chciałbym trafić na jakąś grubą rybe Razz ) to wstawię moje pierwsze pełne amv.
Powrót do góry Go down
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

Guess who's back? :) Empty
PisanieTemat: Re: Guess who's back? :)   Guess who's back? :) Icon_minitimeWto Wrz 08, 2015 2:15 pm

Dobrze wiedzieć że żyjesz stary kumplu Very Happy. Jeśli posiadasz takie umiejętności jak w tej pracy którą pokazałeś to czeka cię dużo pracy. Filmik jest fajny ale to nie jest amv a bardziej teledysk z elementami AMV. Wiem że dla wielu AMV a teledysk to może wydawać się tym samym ale niestety tak nie jest, aktualnie tego nie wytłumaczę bo dopiero co wróciłem z pracy i mój mózg jest na tyle ochlapły że woli nie myśleć. W dziale Tutoriale masz kilka fajnych tematów które mogą ci się przydać, jak ci mało idź do download i pobierz kilka paczek które przydadzą ci się w edicie. Dalej to już zależy od ciebie bo każdy tworzy, kreuje i szlifuje własny styl sam więc i ty wyjątkiem nie jesteś. Co do pojedynku dobra motywacja nie jest zła ale na aktualnym poziomie przeciwnika z podobnymi umiejętnościami raczej nie znajdziesz chyba że faktycznie ktoś się znajdzie. Tak czy inaczej to nie jest dział od pojedynków tylko od przywitania się także jeśli chcesz BB lub CB to otwórz temat w odpowiednim dziale. Peace! Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

Guess who's back? :) Empty
PisanieTemat: Re: Guess who's back? :)   Guess who's back? :) Icon_minitimeWto Wrz 08, 2015 2:45 pm

umiejętności myślę, że mam poziom wyżej, ta amv'ka, którą wstawiłem była moją pierwszą i ma chyba z ponad 2 lata Razz nowszych produkcji nie wstawiałem, bo mam je na privie, bo uważam, iż efekt mgły w automatycznej rozdzielczości w dzisiejszych czasach nie powinien mieć miejsca Razz
Seven napisał:
Tak czy inaczej to nie jest dział od pojedynków tylko od przywitania się także jeśli chcesz BB lub CB to otwórz temat w odpowiednim dziale.
Nie mogłem się zdecydować czy wybrać temat na indywidualne pojedynki czy collaby, więc pogodziłem to wszystko wybierając trzecią droge Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Guess who's back? :) Empty
PisanieTemat: Re: Guess who's back? :)   Guess who's back? :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Guess who's back? :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anime Music Video Zone :: Strefa Informacyjna :: Przedstaw się-
Skocz do: