Anime Music Video Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Anime Music Video Zone

Polskie Forum o tematyce amv.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Vegas: Video fx dla całej ścieżki

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

Vegas: Video fx dla całej ścieżki Empty
PisanieTemat: Vegas: Video fx dla całej ścieżki   Vegas: Video fx dla całej ścieżki Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 5:08 pm

Hejos, znowu mam pytanie, czy da się dodać zestaw efektów (nie chodzi mi o pojedynczy efekt (preset) z zakładki Video FX tylko o ten co nadawany jest bezpośrednio z odnośnika na klipie ) na całą ścieżkę? Bo uprzednie renderowanie całości nie bardzo do mnie przemawia ^_^
Vegas: Video fx dla całej ścieżki 13zbzav


Ostatnio zmieniony przez sato dnia Nie Sie 17, 2014 5:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mrsongo123
Animator
Animator
mrsongo123


Liczba postów : 56
Join date : 09/11/2013
Age : 28
Skąd : Bielsko-Biała

Vegas: Video fx dla całej ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Vegas: Video fx dla całej ścieżki   Vegas: Video fx dla całej ścieżki Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 5:12 pm

Wydaje mi sie ze ta lista co masz na tym przycisku zawiera dokladnie to samo co Video Fx x)

Co do Twojego pytania jesli wolisz tak jak mowisz to po prostu chwyc w dlon jakis efekt z list i przenies na dana sciezke (powinno sie otworzyc automatycznie okienko z efektem) u gory w prawym rogu znajdziejsz identynczny znaczek jak ten Twoj zaznaczony czerwona obwodka tylko ze w zielonym kolorze i kliknij w niego wtedy bedziesz mogl wybrac efekt na cala sciezke z listy ^.^ Mam nadzieje ze pomoglem x)
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/mrsongo123
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

Vegas: Video fx dla całej ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Vegas: Video fx dla całej ścieżki   Vegas: Video fx dla całej ścieżki Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 5:17 pm

Próbowałem ale bez rezultatu, z tym że, Tobie się chyba rozchodzi o pojedynczy efekt (bo w takim wypadku to jak najbardziej działa) a mi o paczkę efektów (z podfolderu Filter Packages) chyba że faktycznie możesz mieć racje tylko że w moim vegasie 12 to nie przejdzie Razz
Powrót do góry Go down
mrsongo123
Animator
Animator
mrsongo123


Liczba postów : 56
Join date : 09/11/2013
Age : 28
Skąd : Bielsko-Biała

Vegas: Video fx dla całej ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Vegas: Video fx dla całej ścieżki   Vegas: Video fx dla całej ścieżki Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 5:40 pm

Niestety nie moge pomoc xD Bo mi chodzilo o pojedynczy na cala sciezke Very Happy Nie umiem uzywac tego "Filter Packages" bo nigdy o tym nie slyszalem Very Happy Wierze ze ktos Ci pomoze ^.^
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/mrsongo123
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

Vegas: Video fx dla całej ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Vegas: Video fx dla całej ścieżki   Vegas: Video fx dla całej ścieżki Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 6:00 pm

To działa tak, że jak nałożysz na klip kilka efektów to potem jak wejdziesz w Event FX (to okienko zaznaczone przeze mnie w I poście)
Vegas: Video fx dla całej ścieżki 13zbzav
i klikniesz Plug - In Chain >>
Vegas: Video fx dla całej ścieżki 2ztm06d
Wyświetla Ci się lista efektów gdzie w panelu bocznym masz zakładke "save as"
Vegas: Video fx dla całej ścieżki Wjjcdz
po czym możesz zapisać paczkę efektów który nałożyłeś na klip, plusem jest to, że zapisuje Ci od razu z Twoimi ustawieniami a nie z tymi standardowymi (^_-)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Vegas: Video fx dla całej ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Vegas: Video fx dla całej ścieżki   Vegas: Video fx dla całej ścieżki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Vegas: Video fx dla całej ścieżki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» After Effect VS Sony Vegas
» New Blue FX do Sony Vegas
» Problem renderowanie (Vegas)
» .MKV a inne formaty video
» Poszukiwany: Twitch Video Copilot

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anime Music Video Zone :: Strefa Informacyjna :: Pomoc-
Skocz do: