Anime Music Video Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Anime Music Video Zone

Polskie Forum o tematyce amv.
 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Regulamin Ogólny

Go down 
AutorWiadomość
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven

Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 25
Skąd : z Niedaleka

Regulamin Ogólny Empty
PisanieTemat: Regulamin Ogólny   Regulamin Ogólny Icon_minitimeCzw Sie 08, 2013 3:45 pm

Regulamin jest zbiorem zasad który każdy użytkownik musi przestrzegać. Wiadomo że i tak wieszkość z was go po prostu zignoruje jednak wymaga się tego od każdej strony żeby jednak on był. Pamiętaj że rejestrując się na forum automatycznie akceptujesz zamieszczony tutaj regulamin.

Regulamin Ogólny Itka

1. Forum jest zbiorem postów użytkowników na nim zarejestrowanych. Jeśli już posiadasz ten przywilej staraj się zachować kulture.
2. Nie ubliżaj osobom które ci zawiniły w sposób wulgarny. Jeśli masz problem z danym użytkownikiem omówcie to na komunikatorach typu GG, Skype.
3. Staramy się nie przeklinać nadmiernie, jeśli już mamy to zrobić to z głową a nie na siłe.
4. Wszelkie próby podszycia się pod administracje, moderatorów czy innej grupy Ekipy AmvZone skończy sie permanentnym wyrzuceniem z forum.
5. Forum służy do wyrażania poglądów na różne tematy bądź jeden określony.
6. Nie Spamujemy/Offtopujemy, usuwamy lub edytujemy posty jeśli jest to możliwe i konieczne.
7. Zabrania się wrzucania na forum materiałów pornograficznych, obrażających czyjeś wyznania/religie, ukazujące ludzi niepełnosprawnych fizycznie/psychicznie lub oczernianie użytkownika w sposób ogólnodostępny.
8. Każdy użytkownik ma prawo wyrazić swoją opinię na podany temat. Zabrania się w jakiekolwiek ingerowanie w posty innych osób na swoją korzyść.
9. Tworzenie multi-kont będzie karane permem.

Regulamin Ogólny Izi

1. Wrzucanie prac nie swojego autorstwa na nasze forum będzie karane ostrzeżeniem.
2. Próba przywłaszczenia sobie czyjejś pracy także skończy się ostrzeżeniem.
3. Ukazując prace automatycznie pozwalasz na ocenianie jej w sposób pozytywny bądź negatywny. Staraj się przyjmować rady i krytyki z głową a nie agresją.
4. Amv umieszczamy w tagu lub [video][/video]. Jeśli w temacie znajdzie się link do filmu zostanie on usunięty (W przypadku postu zostanie on po prostu usunięty zamiast tematu)
5. Zabrania się wykorzystywanie prac użytkowników bez ich pozwolenia na innych forach/konkursach/stronach itp.
6. Aby pokazać jakąkolwiek prace musisz stworzyć temat w dziale "Moje Amv" gdzie nazwa tematu musi zawierać twój nick z portalu "YouTube".
7. Wrzucanie amv w nie swoich tematach skończy się upomnieniem a następnie ostrzeżeniem/banem (Możemy je wrzucać gdzie indziej w przypadku konkursów, tutoriali itp).
8. Amv tworzone z gatunków typu Hentai, Yaoi itp będą karane ostrzeżeniami (Jest to mała dyskryminacja ale nie będziemy tolerować chamstwa).
9. Collaby i MEPy tworzymy lub wrzucamy do osobnych tematów w dziale "Collaby" lub "MEPy".

Regulamin Ogólny S664

1. Walke może stoczyć każdy użytkownik, moderator, administrator czy inny przedstawiciel grupy forumowej.
2. Walka przeprowadzana jest na zasadzie oddania głosu, każdy użytkownik może oddać tylko 1 głos na wybraną przez siebie prace.
3. Zabrania się głosowania na własne prace lub namawianie kogoś na oddanie punktu na swoją/czyjąś prace, to użytkownik sam decyduje na kogo chce zagłosować i nikt nie ma prawa ingerować w jego decyzje.
4. Walka może odbywać się 1 na 1, 2 na 2, MEP vs MEP lub Studio vs Studio, walki 2 na 1 lub inne wariacje nie mają sensu.
5. Walka może również odbywać się o Daną range użytkownika:
a) Jeśli Osoba wyzywająca wyzwie osobę z rangą a nie odda pracy w terminie zostaje automatycznie pokonana.
b) Jeśli osoba wyzywająca wyzwie osobę z rangą a rangowiec przyjmie pojedynek a nie odda pracy zostaje automatycznie pokonany i ranga przypada na osobę wyzywającą.
c) Jeśli osoba z rangą wyzwie osobę bez rangi i wygra zostanie mu przyznany punkt dzięki któremu będzie mógł piąć się w górę w naszym rankingu TOP 10.
d) Jeśli osoba z rangą wyzwie osobę z tą samą rangą a wygra pozbawia tą osobę rangi.
e) Jeśli osoba z rangą wyzwie osobę z wyższą rangą i wygra, przejmuje range osoby przegranej a przegrany traci całkowicie range i wraca do rangi użytkownik.
f) Jeśli osoba z rangą wyzwie osobę bez rangi i przegra ragna przypadnie na wygranego i uzyska punkt przegranych co może osłabić jego pozycje w rankingu.
g) Jeśli osoba z rangą wyzwie osobę z wyższą rangą i przegra, traci swoją range i otrzymuje punkt przegranych.
6. Nie można zdetronizować rang Specjalnych tj: Administrator, Moderator itp
7. Przegraną przyjmujemy z głową i dobrym nastawieniem, spinanie pośladów tylko zrazi do was użytkowników.
8.W Beta/Collab/MEP/Studio Battle można wybrać 2 sposoby oceny prac: Sędziowie (Max 3) lub Publiczne (Użytkownicy Forum dają głos na daną prace)
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
 
Regulamin Ogólny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anime Music Video Zone :: Strefa Informacyjna :: Newsy-
Skocz do: