Anime Music Video Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Anime Music Video Zone

Polskie Forum o tematyce amv.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Naruto] Obito tribute?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

[Naruto] Obito tribute? Empty
PisanieTemat: [Naruto] Obito tribute?   [Naruto] Obito tribute? Icon_minitimeCzw Sty 16, 2014 8:49 pm

Czy jest może jakieś OVA poświęcone drużynie Obito i jego losach? Po ostatnim shipuudenie wpadłem na pomysł stworzenia ASMV ale nie bardzo mam z czego to zrobić bo w shippuudenie , co jest bardzo irytujące,powtarza sie schemat czyli
Spoiler:
rozumiem że to jest pewnego typu piętno które niszczy go od środka ale bądźmy szczerzy,powtarzanie tej samej sceny przez kilka odcinków nie należy do rzeczy ambitnych Smile

_________
BTW.
Swoją drogą to producenci jak i sam Kiel trochu zaniedbują Naruto w shippuudenie jak już mówiłem historia lubi się powtarzać...z grudniowego OVA (nie oglądałem) o braciach Uchicha zrobili parodie z jajecznicą w roli głównej...w mandze (co zrozumiałe bo Kisiel mówił że woli się zająć nową mangą w której pokłada swe nadzieje) też trochu lipa.Chyba lepiej żeby historia zaczęła sie kończyć bo kiepsko widze dalsze losy Naruto i ?Sassuke?
Powrót do góry Go down
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

[Naruto] Obito tribute? Empty
PisanieTemat: Re: [Naruto] Obito tribute?   [Naruto] Obito tribute? Icon_minitimeSob Sty 18, 2014 3:12 pm

Niestety nie ma... nic nam więcej nie wiadomo na temat losów Kakashiego, Rin, Obito oraz Minato z przed pamiętliwej 3 Wojny Shinobi gdzie to właśnie ta drużyna miała zniszczyć Most Kannabi. Jedyne co wiadomo to to że Obito nie był orłem zupełnie jak Naruto za czasów 1 serii xD (Zwłaszcza że dostał po łbie od Gaia tak samo jak Naruciak od Lee xD) to jest odcinek w którym dowiadujemy się kim jest Obito więc nie dawno go na pewno widziałeś, jest tam kilka scen z przed wojny ale to są dosłownie pojedyncze sceny. Mam nadzieję że pomogłem a jeśli chodzi o jakieś OVA to sam chciałbym zobaczyć coś z tego okresu Very Happy.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

[Naruto] Obito tribute? Empty
PisanieTemat: Re: [Naruto] Obito tribute?   [Naruto] Obito tribute? Icon_minitimeNie Sty 19, 2014 10:35 am

No nie pomogłeś bo nie mam z czego zrobić amv ^_^ >joke<
Powrót do góry Go down
DanielAF
Member
Member
DanielAF


Liczba postów : 31
Join date : 11/01/2014
Age : 26
Skąd : Szczecin

[Naruto] Obito tribute? Empty
PisanieTemat: Re: [Naruto] Obito tribute?   [Naruto] Obito tribute? Icon_minitimePon Sty 20, 2014 6:42 pm

Była jeszcze jakaś scena w filmie z minato ale nie wiem czy ci to pomoze zawsze możesz spróbwać zrobić GMV tam powinno coś być Very Happy
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCwaxhWI1cXbh33kJmEkjNdw
Sponsored content





[Naruto] Obito tribute? Empty
PisanieTemat: Re: [Naruto] Obito tribute?   [Naruto] Obito tribute? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Naruto] Obito tribute?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» kinówki Naruto godne polecenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anime Music Video Zone :: Strefa wolności :: HydePark-
Skocz do: