Anime Music Video Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Anime Music Video Zone

Polskie Forum o tematyce amv.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witam się, bo lubię się witać!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Centurione
Kobieta
Kobieta
Centurione


Liczba postów : 12
Join date : 07/12/2013

Witam się, bo lubię się witać! Empty
PisanieTemat: Witam się, bo lubię się witać!   Witam się, bo lubię się witać! Icon_minitimeSob Gru 07, 2013 12:57 pm

Hey hi hello, przyszłam się pobawić.
Lubię się wcinać w rozmowę jeśli mowa o AMV. Jestem maniaczką w tym względzie i nic się na to nie poradzi. Montuję od jakichś 4 lat z mniejszymi i większymi sukcesami, jestem wybitnie marudna i nie szczędzę słów krytyki (jeśli o AMV chodzi, rzecz jasna).

Moje najbardziej znane klipy to Petal i Cockaine. Nie mogę Wam podać linków gdzie je można znaleźć jako newcomer, ale jak wpiszecie w wyszukiwarke 'centurione amv' to troche wyników być powinno, mniej lub bardziej reprezentacyjnych.

Wbrew pozorom nie jestem aż taka wredna i lubię pomagać w różnych kwestiach. Tylko jak coś mnie zdenerwuje, to się na ten temat wypowiem Wink

Witam was serdecznie Wink
Powrót do góry Go down
Kasiek.
Kobieta
Kobieta
Kasiek.


Liczba postów : 57
Join date : 23/10/2013
Age : 27
Skąd : Żary

Witam się, bo lubię się witać! Empty
PisanieTemat: Re: Witam się, bo lubię się witać!   Witam się, bo lubię się witać! Icon_minitimeSob Gru 07, 2013 2:11 pm

Hehe ;D Witam ^^ Miło poznać ;3
Powrót do góry Go down
http://www.youtube.pl/kasiaaxd96
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

Witam się, bo lubię się witać! Empty
PisanieTemat: Re: Witam się, bo lubię się witać!   Witam się, bo lubię się witać! Icon_minitimePon Gru 09, 2013 11:55 am

Witaj Centurionie? Centurionko? Chyba to 2 Very Happy. Ciesze się że w końcu forum znów zaczęło tętnić życiem i rejestrują się na nim nowe osoby. Fajnie również że posiadasz podobny staż co my więc wymiana poglądów będzie bardziej zaawansowana i skuteczna Smile. Witaj jeszcze raz i baw się dobrze ^^.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
mrsongo123
Animator
Animator
mrsongo123


Liczba postów : 56
Join date : 09/11/2013
Age : 27
Skąd : Bielsko-Biała

Witam się, bo lubię się witać! Empty
PisanieTemat: Re: Witam się, bo lubię się witać!   Witam się, bo lubię się witać! Icon_minitimePon Gru 30, 2013 1:51 pm

Jesli to Ty jestes Centurione od "√Bestamvsofalltime ▪️ Pandora AMV" to wielki szacunek Very Happy Uploaduj na swoj kanal tego typu amviki Sad Milo Cie poznac Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/mrsongo123
Centurione
Kobieta
Kobieta
Centurione


Liczba postów : 12
Join date : 07/12/2013

Witam się, bo lubię się witać! Empty
PisanieTemat: Re: Witam się, bo lubię się witać!   Witam się, bo lubię się witać! Icon_minitimePon Gru 30, 2013 2:08 pm

Tak, to moj klip ale dopiero w lutym bede go mogła wrzucic na swój kanał. Klip jest na konkurs Akross i to jedna z najważniejszych zasad, ze klip ma mieć premiere na stronie konkursu a na YT moze trafic po zakończeniu. Dotyczy to oczywiscie tylko autora. No i cieszę sie, ze sie podoba Wink
Powrót do góry Go down
mrsongo123
Animator
Animator
mrsongo123


Liczba postów : 56
Join date : 09/11/2013
Age : 27
Skąd : Bielsko-Biała

Witam się, bo lubię się witać! Empty
PisanieTemat: Re: Witam się, bo lubię się witać!   Witam się, bo lubię się witać! Icon_minitimePon Gru 30, 2013 2:14 pm

Aaaa rozumiem Very Happy A inni niech sobie wrzucaja gdzie chca? xd Ciekawie Very Happy Naprawde ciekawie Very Happy^.^
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/mrsongo123
Sponsored content





Witam się, bo lubię się witać! Empty
PisanieTemat: Re: Witam się, bo lubię się witać!   Witam się, bo lubię się witać! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Witam się, bo lubię się witać!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witam. :)
» Siemanko/Witam.
» Witam szanownych AMVMakerów xD
» Witam wszystkich serdecznie :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anime Music Video Zone :: Strefa Informacyjna :: Przedstaw się-
Skocz do: