Anime Music Video Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Anime Music Video Zone

Polskie Forum o tematyce amv.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 RAW anime torrents

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

RAW anime torrents Empty
PisanieTemat: RAW anime torrents   RAW anime torrents Icon_minitimeWto Lis 26, 2013 8:01 pm

Szukam dobrej jakości torrentów,pomożecie?
Ja osobiście korzystam z tych:
nyaa.eu (świetne hosty w 720p ale akurat nie ma tego czego szukam -Fate/zero[pojedyncze odcinki])
animetorrents
Powrót do góry Go down
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

RAW anime torrents Empty
PisanieTemat: Re: RAW anime torrents   RAW anime torrents Icon_minitimeSro Lis 27, 2013 1:46 am

jeśli chodzi o torrenty to ja korzystam z kat.ph lub zwyczajnie szukam po googlach danego odcinak do upadłego coraz bardziej określając to czego szukam. Spróbuj w taki sposób. Jeśli się nie uda to polecam jakiś program do ściągania jak np eMule lub inny tego typu program.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

RAW anime torrents Empty
PisanieTemat: Re: RAW anime torrents   RAW anime torrents Icon_minitimeSro Lis 27, 2013 3:33 pm

eMule to zuuuuo(tak jak Ares) ale dzięki za kolejną stronkę z torrentami, przyda się Smile
Powrót do góry Go down
Shyrka
Kobieta
Kobieta
Shyrka


Liczba postów : 39
Join date : 27/10/2013
Age : 93
Skąd : Alternia

RAW anime torrents Empty
PisanieTemat: Re: RAW anime torrents   RAW anime torrents Icon_minitimeSro Lis 27, 2013 6:07 pm

polecam piratebay.se
wszystko co mam (oprócz SnK) jest właśnie stamtąd. Większość anime jest w formacie .mkv w wysokiej jakości, także można napisy sobie wyłączyć jak się umie. Ja już nie pamiętam skąd mam swoje odcinki Fate zero (a mam w 1080p i cała seria waży ponad 50gb). Nawet jeżeli nie ma pojedynczych odcinków, to gdy pobierasz całą serię, niektóre programy (np. uTorrent) pozwalają na wybranie plików które chce się pobrać.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/ShyrkaEve
sato
Animator
Animator
sato


Liczba postów : 97
Join date : 03/11/2013
Skąd : Route 66

RAW anime torrents Empty
PisanieTemat: Re: RAW anime torrents   RAW anime torrents Icon_minitimeSro Lis 27, 2013 8:48 pm

hmm z tym utorrentem to właściwie wyjaśnia sprawe scratch arigato go-za-i-ma-su Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RAW anime torrents Empty
PisanieTemat: Re: RAW anime torrents   RAW anime torrents Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RAW anime torrents
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Anime Pack
» Paczki z urywkami anime
» Anime Katekyo Hitman Reborn

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anime Music Video Zone :: Strefa Informacyjna :: Pomoc-
Skocz do: