Anime Music Video Zone

Polskie Forum o tematyce amv.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

youtube i google+

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Shyrka
Kobieta
Kobieta

Liczba postów : 39

PisanieTemat: youtube i google+    Pon Lis 18, 2013 10:30 am

Tak jak w temacie - luźne rozmowy na temat Youtube i Google+.
Co o tym połączeniu myślicie? Mnie osobiście wkurza przymus posiadania konta google+ jeżeli chce się komentować filmy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora https://www.youtube.com/user/ShyrkaEve
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin

Liczba postów : 336

PisanieTemat: Re: youtube i google+    Pon Lis 18, 2013 11:39 am

Jeśli informacje mnie nie mylą to istnieje petycja dzięki której być może Google+ nie będzie przymusem do konta YouTube lub w ogóle nie będzie potrzebny. Tak czy inaczej ja także uważam że takie scalenie jest po prostu bezsensowne. Widać że na siłę chcieli aby konta były połączone bo bez połączenia ma się wiele ograniczeń takich jak: Nie można pisać komentarzy, odpowiadać na komentarze, po połączeniu konta nie ma możliwości sprawdzenia czy ktoś napisał PW czy nie, ogólny jeden wielki bajzel. Nie wiem ile Google zapłaciło za taki wybryk ale jeśli dużo to nie mamy się co łudzić. Kasa jak nic innego przemawia do większości populacji ziemi i z dochodowego interesu raczej nikt by się nie wycofał. Tak to jest że jedni cieszą się niewygodą i narzekaniem drugich. Jeśli Google będzie dalej takie świdry wkręcał to podejrzewam że YT straci na tym masę użytkowników. Przypominam również że konkurencyjną stroną z YouTube jest niedawno powstałe Vimeo które ma podobne zastosowania co YouTube a wątpię żeby chcieli dać się konkurencji bo tak czy inaczej im mniej użytkowników tym mniejsza kaska. Zobaczymy jak to będzie Wink. Peace!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://youtube.com/user/TheSevenFight
sato
Animator
Animator

Liczba postów : 97

PisanieTemat: Re: youtube i google+    Pon Lis 18, 2013 7:17 pm

nic dodać nic ująć Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin

Liczba postów : 336

PisanieTemat: Re: youtube i google+    Pon Lis 18, 2013 7:49 pm

sato napisał:

nic dodać nic ująć Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://youtube.com/user/TheSevenFight
OutsiderUpload
Member
Member

Liczba postów : 20

PisanieTemat: Re: youtube i google+    Pon Lis 18, 2013 8:00 pm

Jak to pewien internauta się wypowiedział: "Jedno konto by wszystkimi rządzić, jedno by wszystkich odnaleźć. Jedno konto, by wszystkich zgromadzić i w ciemności związać, w krainie googla gdzie zaległy cienie." xD (cytat zaczerpnięty z tego komentarzy do tego artykułu
tutaj:

)
Możliwość połączenia konta z G+ nie jest niczym złym, jedynym złem jest to że google narzuca nam to połączenie, "szantażując" że bez tego nie będziemy mieli dostępu do niektórych podstawowych funkcji YT.
Niestety trzeba się z tym faktem pogodzić, bo tak naprawdę nic nie można zrobić. To ich strona i mogą z nią robić co zechcą.
Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zmiana portalu na który wrzucamy nasze filmy. Ostatnio szukam sposobu na wyrwanie się z youtube, kilka stron zobaczyłem i te 3 wzbudziły moje zainteresowanie :

www.amvnews.ru - Tutaj raczej nie wstawisz projektów niedokończonych (mam na myśli rózne bety, 20s+ amvki itp) Za to jest to idealne miejsce na ASMV i inne bardziej poważne prace.

www.vimeo.com - Serwis podobny do yt wrzucasz co chcesz, chociaż uważam że wygląda niezbyt przejrzyście(chociaż może to przez przyzwyczajenie).

www.wenoo.net - Ta strona bardzo mnie zaciekawiła ponieważ wygląda jak kopia "starego" YT, ma wiele niedociągnięć (zwłaszcza podczas przetwarzania filmów), ale mi osobiście bardzo przypadła pod względem wizualnym. ( mój świeżo założony kanał xD http://www.wenoo.net/user/OutsiderEditz )

No cóż, będzie co ma być xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MastiDone
Member
Member

Liczba postów : 30

PisanieTemat: Re: youtube i google+    Wto Lis 19, 2013 7:14 pm

Ostatnio właśnie dużo słychać o stronie wenoo i widać,że trochę przypomina starego yt.
Osobiście stronka mnie odpycha nie wiem czy to z przyzwyczajenia czy po prostu...jest brzydka xD
Co do googletube..nie wiem po co to jest -.- Widać ewidentnie yt się sprzedało i będzie jeszcze gorzej! Nie rozumiem po co google się wpierdziela..no,ale na to już nic nie poradzimy D:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kasiek.
Kobieta
Kobieta

Liczba postów : 57

PisanieTemat: Re: youtube i google+    Wto Lis 19, 2013 8:04 pm

Strasznie nie podoba mi sie ten pomysł z Google+, jest to denerwujące i bez tego ograniczają swobodne poruszanie się po youtube. Co do strony wenoo.net to jest ona calkiem niezła i podoba mi sie to, że z wyglądu przypomina stare dobre yt Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.youtube.pl/kasiaaxd96
Sponsored content

PisanieTemat: Re: youtube i google+    

Powrót do góry Go down

youtube i google+
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wujek google patrzy