Anime Music Video Zone
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Anime Music Video Zone

Polskie Forum o tematyce amv.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hejkaa! :D ;3

Go down 
+2
Mikuu
kkbialaa
6 posters
AutorWiadomość
kkbialaa
AMV Zone Studio Member
AMV Zone Studio Member
kkbialaa


Liczba postów : 9
Join date : 30/10/2013
Age : 31

Hejkaa! :D ;3 Empty
PisanieTemat: Hejkaa! :D ;3   Hejkaa! :D ;3 Icon_minitimeSro Paź 30, 2013 2:18 pm

Witam wszystkich ;D
Na samym poczatku pragnę powiedzieć (napisac u_u), że... genialny pomysł z tym forum! ^^ Wreszcie można ŁATWIEJ (na YT naprawdę mozna się zgubić >>) poznać innych polskich AMV makerów *.* Dzięki za tę możliwość ^^

... Więc..., po drugie.... po drugie to nie zaczyna się zdania od 'więc'...a po trzecie - wypadałoby sie przedstawić ^^
Nazywam się Kasia (uhhh, jak oryginalnie *o* - nie znam drugiego bardziej pospolitego imienia niż to ^^ - z pozdrowieniami dla Kapitana modów xD). Wiek? od sierpnia to już 'oczko' - 21 na karku >>. Za robienie AMV zabrałam sie dopiero na początku tego roku (przełom stycznia i lutego). Powód? Dragon Ball i AMVki innych <3 do głowy przyszło mi wtedy tak wiele pomysłów, które (najlepiej JUŻ!) chciałam zrealizować. No i się zaczeło... gromadzenie odcinków na dysku, skombinowanie Vegasa, zapoznanie się z tym programem, spedzanie całych dni przed kompem, opuszczanie wykładów (tak, studiuję) tylko po to, żeby zrobić nową AMVkę bo AKURAT MAM WENĘ (szkoda, że to wytlumaczenie nie działa na wykładowców >.<), a do tego irytacja znajomych na moje nowe hobby i moje ciągłe gadanie o tym i Dragon Ballu ^^ ...co ja poradzę na to, że KOCHAM połączenie tych dwóch? Very Happy
Oczywiście uwielbiam oglądać rownież inne anime, jednak do Dragon Ball'a mam sentyment i... to zawsze będzie nr 1 ^^-. No i Piccolo... *-* mam małego świra na punkcie tej postaci. Ok, wcale nie takiego małego... myślę, że ten mój świr na Jego punkcie ma tak samo jak On ponad dwa metry xD (a moze i więcej O.o?)

Cóż jeszcze mogę dodać... ^^ jestem na co dzien dosyć spokojna osobą (nielicznym udało się poznac moją drugą - także prawdziwą - stronę Twisted Evil), unikam konfliktów, jestem bardzo wyrozumiała i tolerancyjna, w wolnym czasie zazwyczaj po prostu odpoczywam w domu słuchając muzyki <3, ogladajac anime, robiąc/oglądając AMV ^^ wyjątek stanowi piątek i sobota - wtedy mogę się trochę pomęczyć przy jakimś piFFku - why not x>.
Myślę, że tutaj zakończę pisanie tej... meehh... lektury xD Pozdrawiam wszystkich! ;* ^^
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCeHMYZUNS3CGKH_sajSGMmA
Mikuu
Member
Member
Mikuu


Liczba postów : 38
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : się znamy ?

Hejkaa! :D ;3 Empty
PisanieTemat: Re: Hejkaa! :D ;3   Hejkaa! :D ;3 Icon_minitimeSro Paź 30, 2013 3:38 pm

Witamy cię bardzo serdecznie, oby więcej było takich osób Smile
Powrót do góry Go down
Seven
HeadAdmin
HeadAdmin
Seven


Liczba postów : 336
Join date : 08/08/2013
Age : 29
Skąd : z Niedaleka

Hejkaa! :D ;3 Empty
PisanieTemat: Re: Hejkaa! :D ;3   Hejkaa! :D ;3 Icon_minitimeSro Paź 30, 2013 3:51 pm

Siemano! Wreszcie zarejestrowałaś się u nas ^^. Cieszy mnie że tak bardzo pozytywnie odebrałaś to forum i miejmy nadzieję że będzie ci dobrze służyć ^^. Peace!
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheSevenFight
Kasiek.
Kobieta
Kobieta
Kasiek.


Liczba postów : 57
Join date : 23/10/2013
Age : 27
Skąd : Żary

Hejkaa! :D ;3 Empty
PisanieTemat: Re: Hejkaa! :D ;3   Hejkaa! :D ;3 Icon_minitimeSro Paź 30, 2013 3:54 pm

Haha ;D Dzięki i nawzajem ! Miło mi Cię poznać. Wink Very Happy
Moje pierwsze amv też robiłam z dragon balla, (najlepsze anime. <3 *-*) ale po jakimś czasie się przełamałam i zaczęłam robić też z innych. ;D Powodzenia ! ^^
Powrót do góry Go down
http://www.youtube.pl/kasiaaxd96
alone11ful
AMV Zone Studio Member
AMV Zone Studio Member



Liczba postów : 45
Join date : 29/10/2013
Age : 28
Skąd : Legionowo
Warny : 0

Hejkaa! :D ;3 Empty
PisanieTemat: Re: Hejkaa! :D ;3   Hejkaa! :D ;3 Icon_minitimeSro Paź 30, 2013 4:19 pm

Siema Kasiu Fajnie że się zarejestrowałaś na tym forum ;-)
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCd-xjUCrNa0-czGHAsgnjBg
MastiDone
Member
Member
MastiDone


Liczba postów : 30
Join date : 22/10/2013

Hejkaa! :D ;3 Empty
PisanieTemat: Re: Hejkaa! :D ;3   Hejkaa! :D ;3 Icon_minitimeCzw Lis 07, 2013 12:29 am

Kolejna Kasia o.o goddamnit xD Witamy ;D Ja bym mógł słuchać wykładów na temat Dragon Balla xD Żaden z moich znajomych się tym nie interesuje...wyobrażasz to sobie o.o Dlatego tak uwielbiam internet xD
Powrót do góry Go down
kkbialaa
AMV Zone Studio Member
AMV Zone Studio Member
kkbialaa


Liczba postów : 9
Join date : 30/10/2013
Age : 31

Hejkaa! :D ;3 Empty
PisanieTemat: Re: Hejkaa! :D ;3   Hejkaa! :D ;3 Icon_minitimeSob Lis 09, 2013 3:43 pm

Tragedia O.o ... Internecie! jak dobrze, że jesteś! Very Happy
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCeHMYZUNS3CGKH_sajSGMmA
Sponsored content





Hejkaa! :D ;3 Empty
PisanieTemat: Re: Hejkaa! :D ;3   Hejkaa! :D ;3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hejkaa! :D ;3
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anime Music Video Zone :: Strefa Informacyjna :: Przedstaw się-
Skocz do: